Protokół nr 5/2016 z posiedzenia RO w dniu 09.06.2016

PROTOKÓŁ NR 5/2016
z posiedzenia Rady Osiedla „Centrum”
w dniu 09.06.2016 r.

 I. Obecni na posiedzeniu:

  1. Anna Sadło-Ostafin
  2. Tadeusz Adamczak
  3. Leszek Konieczny
  4. Filip Lach
  5. Urszula Musik
  6. Mirosław Smółka

oraz gość radny Maciej Kozub

II. Posiedzenie odbyło się w biurze Rady Osiedla „Centrum” przy ul. Narutowicza 10. Obradom przewodniczyła Anna Sadło-Ostafin – Przewodnicząca Rady Osiedla „Centrum”. Po krótkim powitaniu zebranych przewodnicząca przedstawiła porządek zebrania: przedstawienie bieżącej korespondencji, omówienie spraw bieżących, wydanie opinii w przedstawionej przez Wydział Organizacyjny i Spraw Administracyjno-Gospodarczych sprawie usunięcia tablicy ogłoszeniowej usytuowanej przy ul. św. Stanisława 13, wolne wnioski.

III. Krótkie omówienie spraw bieżących takich jak: bieżąca korespondencja, na wniosek mieszkańców sprawa organizacji ruchu na ul. Luzara i przyległych, powracająca wciąż sprawa zamknięcia przejazdu dla samochodów ciągiem rowerowo-pieszym łączącym ul. Luzara i Młoszowską.

IV. Po krótkim omówieniu sprawy obecni na zebraniu członkowie Rady Osiedla zaopiniowali pozytywnie przedstawioną przez Wydział Organizacyjny i Spraw Administracyjno-Gospodarczych sprawę demontażu tablicy ogłoszeniowej usytuowanej przy ul. św. Stanisława 13. Jednocześnie zdecydowano o przeprowadzeniu wizji lokalnych oraz konsultacji z mieszkańcami osiedla w celu wyboru nowych miejsc dla tablic zdemontowanych na ul. św. Stanisława i ul. Jasnej, w rozbudowujących się częściach osiedla.

V. Na wniosek M. Kozuba krótko przedyskutowano sprawę niewystarczającej ilości miejsc parkingowych w obrębie ścisłego centrum miasta i propozycję utworzenia niewielkiego parkingu przy ul. Narutowicza za budynkiem biblioteki.

VI. Po krótkim omówieniu sprawy, zdecydowano iż w związku ze znikomym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, nie ma potrzeby dyżurowania w biurze Rady Osiedla w każdy wtorek, wystarczy co dwa tygodnie.

VII. Wobec braku wolnych wniosków przewodnicząca podziękowała za udział w zebraniu. W związku z nadchodzącymi wakacjami i prośbą członków Rady o przerwę wakacyjną  kolejne posiedzenie zaplanowano na 2. czwartek września, o ile w związku z pilnymi sprawami nie zajdzie potrzeba spotkania się wcześniej.

Przewodnicząca
Rady Osiedla „Centrum”

Anna Sadło-Ostafin

Pliki do pobrania:


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *