Protokół nr 4/2018 z posiedzenia RO w dniu 06.03.2018

PROTOKÓŁ NR 4/2018
z posiedzenia Rady Osiedla „Centrum”
w dniu 06.03.2018 r.

 I. Obecni na posiedzeniu:

  1. Anna Sadło-Ostafin
  2. Tadeusz Adamczak
  3. Anna Jarno
  4. Marzena Jewuła
  5. Tomasz Papiernik
  6. Mirosław Smółka.

II. Posiedzenie odbyło się w biurze Rady Osiedla „Centrum” przy ul. Narutowicza 10. Obradom przewodniczyła Anna Sadło-Ostafin – Przewodnicząca Rady Osiedla „Centrum”. Po krótkim powitaniu zebranych przewodnicząca przedstawiła porządek zebrania: omówienie spraw bieżących i bieżącej korespondencji, omówienie i zaopiniowanie przedstawionej przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – Referat Gospodarki Nieruchomościami sprawy wydzierżawienia działki gminnej oznaczonej nr geodezyjnym 49/70, omówienie i zaopiniowanie przedstawionej przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – Referat Gospodarki Nieruchomościami sprawy sprzedaży w trybie bezprzetargowym nieruchomości gminnej oznaczonej nr geodezyjnym 641/20, zapoznanie się ze zmianami w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego na obrzeżu osiedla Widokowego, wolne wnioski. 

III. Po krótkim omówieniu sprawy Rada Osiedla „Centrum” postanowiła zaopiniować pozytywnie przedstawioną przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – Referat Gospodarki Nieruchomościami propozycję wydzierżawienia na wniosek p. Wojciecha Szajnowskiego działki gminnej oznaczonej nr geodezyjnym 49/70 o pow. 0,0089 ha, położonej przy ul. Jagodowej w Trzebini, z przeznaczeniem pod uprawy ogrodnicze.

IV. Po krótkim omówieniu sprawy Rada Osiedla „Centrum” postanowiła zaopiniować pozytywnie przedstawioną przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – Referat Gospodarki Nieruchomościami propozycję sprzedaży w trybie bezprzetargowym na wniosek p. Agnieszki Zawiłej nieruchomości gminnej oznaczonej nr geodezyjnym 641/20 o pow. 0,0105 ha, przylegającej bezpośrednio do działki wnioskodawcy i dzierżawionej przez niego na ogródek przydomowy.

V. Po zapoznaniu się ze zmianami w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego na obrzeżu osiedla Widokowego – na północ od przedłużenia ul. Trzebińskiej w Młoszowej do ul. Młoszowskiej w Trzebini, postanowiono nie wnosić uwag do proponowanych zmian.

VI. Wobec braku wniosków przewodnicząca podziękowała za udział w zebraniu i przypomniała, iż kolejne posiedzenie odbędzie się w 2. czwartek kwietnia.

 

Przewodnicząca
Rady Osiedla „Centrum”

Anna Sadło-Ostafin

Pliki do pobrania:

PROTOKÓŁ 4-2018


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *