Zagłosuj na Trzebinię w plebiscycie Edukacyjna Gmina Małopolski 2014

Już po raz szósty Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie chce nagrodzić gminy, które najaktywniej w regionie wspierają uczenie się przez całe życie. Służy temu Plebiscyt „Edukacyjna Gmina Małopolski”

Zachęcamy Państwa do głosowania na kandydaturę Trzebini. Głosowanie trwa od 18 lutego do 11 marca. Na jednego kandydata można oddać 5 głosów z jednego komputera w ciągu doby.

Zgodnie z regulaminem, o gminie, która zostanie zwycięzcą Plebiscytu „Edukacyjna Gmina Małopolski 2014” powstanie film. Zostanie on wyemitowany w TVP Kraków najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2015 r. Zwycięzca Plebiscytu „Edukacyjna Gmina Małopolski 2014” otrzyma egzemplarz filmu wraz z prawem do korzystania z niego, a także dyplom, statuetkę i prawo do używania logo promocyjnego „Edukacyjna Gmina Małopolski”.

Głosować można pod poniższym linkiem

http://krakow.naszemiasto.pl/plebiscyt/edukacyjna-gmina-malopolski-2014-glosowanie,26091,t,id.html


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *