Protokół nr 9/2018 z posiedzenia RO w dniu 14.08.2018

PROTOKÓŁ NR 9/2018
z posiedzenia Rady Osiedla „Centrum”
w dniu 14.08.2018 r.

 I. Obecni na posiedzeniu:

  1. Anna Sadło-Ostafin
  2. Tadeusz Adamczak
  3. Marzena Jewuła
  4. Tomasz Papiernik
  5. Mirosław Smółka.

II. Posiedzenie odbyło się w biurze Rady Osiedla „Centrum” przy ul. Narutowicza 10. Obradom przewodniczyła Anna Sadło-Ostafin – Przewodnicząca Rady Osiedla „Centrum”. Po krótkim powitaniu zebranych przewodnicząca przedstawiła porządek zebrania: omówienie spraw bieżących i bieżącej korespondencji, zaopiniowanie przedstawionej przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – Referat Gospodarki Nieruchomościami sprawy sprzedaży w trybie bezprzetargowym części działki gminnej nr 626/97 o pow. ok. 89 m² obr. Trzebinia na rzecz właściciela nieruchomości sąsiedniej o nr geodezyjnym 626/21 położonej w Trzebini na osiedlu Na Skale; wolne wnioski.

III. Krótkie omówienie spraw bieżących i bieżącej korespondencji.

IV. Po omówieniu sprawy Rada Osiedla „Centrum” zaopiniowała pozytywnie przedstawioną przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami – Referat Gospodarki Nieruchomościami sprawę sprzedaży w trybie bezprzetargowym części działki gminnej nr 626/97 o pow. ok. 89 m² obr. Trzebinia na rzecz p. Szymona Seręgi – właściciela nieruchomości sąsiedniej o nr geodezyjnym 626/21 położonej w Trzebini na osiedlu Na Skale.

Wobec braku wolnych wniosków przewodnicząca podziękowała za udział w zebraniu i przypomniała, iż kolejne posiedzenie odbędzie się w 2. czwartek września.

 

Przewodnicząca
Rady Osiedla „Centrum”

Anna Sadło-Ostafin

Pliki do pobrania:

PROTOKÓŁ 9-2018


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *