Protokół nr 6/2015 z posiedzenia RO w dniu 11.06.2015

PROTOKÓŁ NR 6/2015
z posiedzenia Rady Osiedla „Centrum”
w dniu 11.06.2015 r.

 

I. Obecni na posiedzeniu:

  1. Anna Sadło-Ostafin
  2. Anna Jarno
  3. Tomasz Papiernik
  4. Mirosław Smółka

II. Posiedzenie odbyło się w budynku Biura Rady Miasta Trzebini przy ul. Piłsudskiego 14 a. Obradom przewodniczyła Anna Sadło-Ostafin – Przewodnicząca Rady Osiedla „Centrum”. Po krótkim powitaniu zebranych i poinformowaniu, iż wszyscy członkowie Rady zostali poinformowani o terminie posiedzenia, przewodnicząca wyraziła rozczarowanie małą ilością członków Rady obecnych na zebraniu i w związku z tym zaproponowała, aby omówić jedynie sprawy bieżące.

III. Po mającym miejsce 26 maja b.r. spotkaniu 6. członków Rady Osiedla z Naczelnik Wydziału Architektury i Urbanistyki p. Ewą Jaśko, na którym wyjaśniła ona członkom Rady na czym mają polegać zmiany w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Doliny Rybnej oraz po skierowanym do Rady Osiedla piśmie z w. w. Wydziału z prośbą o zaopiniowanie tychże zmian w ciągu 7. dni, przewodnicząca poinformowała zebranych iż wobec braku odzewu ze strony większości członków Rady na propozycję wcześniejszego terminu comiesięcznego zebrania oraz obecność zaledwie 4 osób na dzisiejszym posiedzeniu, co uniemożliwia głosowanie w celu podjęcia stosownej uchwały, należy uważać, że członkowie Rady nie mają uwag co do proponowanych zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Doliny Rybnej i tak też sprawa ta została zrozumiana przez Wydział Architektury i Urbanistyki.

IV. Przedstawienie i krótkie omówienie odpowiedzi na wnioski z posiedzenia Rady Osiedla w kwietniu oraz bieżącej korespondencji.

V. Krótkie omówienie planów dotyczących lokalizacji ławek i koszy na śmieci na terenie osiedla. Dalsze decyzje w tej kwestii postanowiono z konieczności po raz kolejny odłożyć do następnego spotkania.

 VI. Na zakończenie dziękując za udział w zebraniu przewodnicząca przypomniała, iż termin kolejnego spotkania przypada na 2. czwartek lipca.

Przewodnicząca
Rady Osiedla „Centrum”

Anna Sadło-Ostafin

Pliki do pobrania:

 


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *