Protokół nr 4/2015 z posiedzenia RO w dniu 23.04.2015

PROTOKÓŁ NR 4/2015
z posiedzenia Rady Osiedla „Centrum”
w dniu 23.04.2015 r.

I. Obecni na posiedzeniu:

  1. Anna Sadło-Ostafin
  2. Tadeusz Adamczak
  3. Leszek Konieczny
  4. Stanisław Kosałka
  5. Filip Lach
  6. Tomasz Papiernik
  7. Ewa Podczaszy
  8. Anna Stojowska-Jarno

II. Posiedzenie odbyło się w Biurze Rady Osiedla „Centrum” przy ul. Narutowicza 10. Obradom przewodniczyła Anna Sadło-Ostafin – Przewodnicząca Rady Osiedla „Centrum”. Po krótkim powitaniu zebranych i poinformowaniu, iż wszyscy członkowie Rady zostali poinformowani o terminie posiedzenia, przewodnicząca przedstawiła powód zebrania: podjęcie uchwały w przedstawionej przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami sprawie zaopiniowanie wniosku p. A. Pugacewicz i p. K. Topolskiego, dotyczącego odpłatnego ustanowienia służebności przechodu i przejazdu przez działki stanowiące własność gminy Trzebinia 626/95 i 628/3. Po uzyskaniu dodatkowych wyjaśnień z Urzędu Miasta oraz przychylając się do prośby o jak najszybsze rozpatrzenie sprawy, po przeprowadzeniu dyskusji Rada Osiedla „Centrum” postanowiła zaopiniować pozytywnie przedstawione przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami rozwiązane dotyczące odpłatnego ustanowienia ww. służebności pasem szerokości ok. 5 m, zgodnie z przedstawionym załącznikiem mapowym (uchwała nr 3/2015), wyrażając jednocześnie nadzieję, iż ustanowienie służebności nie utrudni zarówno obecnie, jak i w przyszłości pozostałym mieszkańcom, szczególnie os. Waltera, korzystania z istniejącego tam skrótowego przejścia do ul. Narutowicza.

III. Na zakończenie dziękując za udział w dodatkowym zebraniu przypomniano, iż termin kolejnego spotkania przypada na 2. czwartek maja.

 

Sekretarz
Rady Osiedla „Centrum”

Filip Lach

Przewodnicząca
Rady Osiedla „Centrum”

Anna Sadło-Ostafin

Pliki do pobrania:

 


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *