Protokół nr 10/2017 z posiedzenia RO w dniu 14.09.2017

PROTOKÓŁ NR 10/2017
z posiedzenia Rady Osiedla „Centrum”
w dniu 14.09.2017 r.

 I. Obecni na posiedzeniu:

 1. Anna Sadło-Ostafin
 2. Marzena Jewuła
 3. Leszek Konieczny
 4. Stanisław Kosałka
 5. Tomasz Papiernik
 6. Mirosław Smółka.

II. Posiedzenie odbyło się w biurze Rady Osiedla „Centrum” przy ul. Narutowicza 10. Obradom przewodniczyła Anna Sadło-Ostafin – Przewodnicząca Rady Osiedla „Centrum”. Po krótkim powitaniu zebranych przewodnicząca przedstawiła porządek zebrania: przedstawienie bieżącej korespondencji i spraw bieżących, przedyskutowanie wniosków do budżetu gminy Trzebinia na rok 2018, wolne wnioski.

III. Krótkie omówienie spraw bieżących i bieżącej korespondencji, w tym przedstawionych przez Wydział Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta informacjach o konsultacjach: projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Śródmieście-Centrum oraz nowego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Trzebinia.

 IV. Omówienie wniosków do budżetu gminy na 2018 r.:

 • Remont ul. Parkowej
 • Remont ul. Luzara
 • Utworzenie mini placu zabaw dla dzieci obok boiska osiedlowego na ul. Luzara
 • Wycinka pielęgnacyjna drzew na ul. Parkowej.

V. Wolne wnioski:

 • Rada osiedla „Centrum” zwraca się z prośbą o wycinkę starej wierzby na ul. Rybnej, gdyż ze względu na swój stan zagraża bezpieczeństwu pieszych.
 • Rada osiedla „Centrum” zwraca się z zapytaniem od mieszkańców kto pokryje przedsiębiorcom koszty wymiany dokumentów wynikające ze zmiany nazw ulic objętych tzw. ustawą dekomunizacyjną?

VI. Na zakończenie przewodnicząca podziękowała za udział w zebraniu i poinformowała, że w związku z przerwą wakacyjną kolejne zebranie odbędzie się w 2. czwartek października.

 

Przewodnicząca
Rady Osiedla „Centrum”

Anna Sadło-Ostafin

Pliki do pobrania:

PROTOKÓŁ 10-2017


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *