Protokół nr 1/2019 z posiedzenia RO w dniu 10.01.2019

PROTOKÓŁ NR 1/2019
z posiedzenia Rady Osiedla „Centrum”
w dniu 10.01.2019 r.

 I. Obecni na posiedzeniu:

  1. Anna Sadło-Ostafin
  2. Marzena Jewuła
  3. Tomasz Papiernik
  4. Mirosław Smółka.

II. Posiedzenie odbyło się w biurze Rady Osiedla „Centrum” przy ul. Narutowicza 10. Obradom przewodniczyła Anna Sadło-Ostafin – Przewodnicząca Rady Osiedla „Centrum”. Po krótkim powitaniu zebranych przewodnicząca przedstawiła porządek zebrania: omówienie spraw bieżących i bieżącej korespondencji: w tym kwestii zimowego utrzymania dróg oraz zawiadomienia dotyczącego projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Trzebinia; wolne wnioski.

III. Krótkie omówienie spraw bieżących.

IV. Krótkie omówienie faktu kiepskiego odśnieżania miasta i licznych skarg mieszkańców z związanych z odśnieżaniem osiedla.

V. Omówienie zawiadomienia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Trzebinia w dniach od 16.01. do 13.02.2019 r. w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Narutowicza 10 i spotkaniu dotyczącym Studium w dniu 22.01.2019 r. o godz. 17 w Dworze Zieleniewskich oraz fakcie, iż do dnia 06.03.2019 r. można wnosić uwago do projektu Studium.

VI. Wolne wnioski:

  • W związku z niezrealizowaniem wniosku przez firmę Tauron do końca roku 2018, Rada ponownie wnioskuje o zamontowanie lampy na słupie energetycznym na ul. Starowiejskiej przy posesji nr 27, szczególnie w celu oświetlenia schodów prowadzących do ul. Młoszowskiej i przystanku autobusowego.
  • W związku z brakiem odpowiedzi Rada ponownie wnioskuje o montaż lustra na ul. Luzara na wprost wyjazdu z ul. Sadowej przychylając się do wniosku mieszkańców ul. Sadowej w związku z utrudnionym wyjazdem z tej ulicy spowodowanym samochodami regularnie parkującymi przy ul. Luzara przy wyjeździe z ul. Sadowej.

Na zakończenie zebrania przewodnicząca podziękowała za udział w zebraniu i poinformowała, iż ostatnie posiedzenie Rady w tej kadencji odbędzie się na początku lutego.

 

Przewodnicząca
Rady Osiedla „Centrum”

Anna Sadło-Ostafin

Pliki do pobrania:


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *