Protokół nr 1/2018 z posiedzenia RO w dniu 11.01.2018

PROTOKÓŁ NR 1/2018
z posiedzenia Rady Osiedla „Centrum”
w dniu 11.01.2018 r.

 I. Obecni na posiedzeniu:

  1. Anna Sadło-Ostafin
  2. Tadeusz Adamczak
  3. Stanisław Kosałka
  4. Grzegorz Żuradzki

II. Posiedzenie odbyło się w biurze Rady Osiedla „Centrum” przy ul. Narutowicza 10. Obradom przewodniczyła Anna Sadło-Ostafin – Przewodnicząca Rady Osiedla „Centrum”. Po krótkim powitaniu zebranych przewodnicząca przedstawiła porządek zebrania: przedstawienie spraw bieżących, krótka dyskusja nad planem finansowym na 2018 r., wolne wnioski.

III. Krótkie omówienie spraw bieżących, w tym przedyskutowanie sprawy zbliżających się remontów dróg na terenie centrum Trzebini planowanych na 2018 r. i ich kumulacji w okresie od wiosny do jesieni co spowoduje znaczące utrudnienia w ruchu dla mieszkańców, co wywołuje zaniepokojenie członków rady.

IV. Krótkie omówienie sprawy nowych świateł i sytuacji drogowej na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kościelnej.

V. Wobec braku wymaganego quorum krótka dyskusja nad planem finansowym na rok 2018 i jej przeniesienie na następne posiedzenie Rady.

VI. Wnioski.

Rada Osiedla „Centrum” wnioskuje o:

  • Poprawę nawierzchni łącznika pomiędzy ul. Parkową a tzw. starą Parkową w rejonie przystanku autobusowego.

VII. Na zakończenie przewodnicząca podziękowała za udział w zebraniu. W związku z niską frekwencją i koniecznością uchwalenia planu finansowego na rok 2018 zdecydowano, iż następne posiedzenie odbędzie się  za dwa tygodnie, w ostatni czwartek stycznia.

 

Przewodnicząca
Rady Osiedla „Centrum”

Anna Sadło-Ostafin

Pliki do pobrania:

PROTOKÓŁ 1-2018


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *