14 maja: rekreacyjny rajd rowerowy

Już w najbliższą niedzielę 14 maja 2017r. Burmistrz Miasta Trzebini zaprasza na 14-ty Rekreacyjny Rajd Rowerowy Kraków-Trzebinia.  W tym roku Rajd ma szczególnie uroczysty charakter, gdyż odbywa się w ramach jubileuszu 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini. Jest też pierwszą z 7 imprez, z której zdjęcia lub filmy mogą wziąć udział w gminnym konkursie fotograficzno-filmowym, którego celem jest wyłonienie najciekawszych prac będących zapisem relacji z imprez i wydarzeń, organizowanych w ramach obchodów 200-lecia w okresie od 14.05 do 27.08.2017 (lista imprez i regulamin konkursu na stronie www.trzebinia.pl i tck.trzebinia.pl)

14 maja: rekreacyjny rajd rowerowy 1

Organizator rajdu Trzebińskie Centrum Kultury zaprasza do startu w jednej z dwóch przygotowanych tras:- Pierwsza o długości 45 km rozpoczyna się na krakowskich Błoniach. – Druga, krótsza o długości 15 km (polecana dla osób o słabszej kondycji oraz dla rodzin z dziećmi) biegnie od Rudna. Obie trasy kończą się nad zalewem Chechło w Trzebini i przebiegają malowniczymi ścieżkami Puszczy Dulowskiej, co zapewnia imprezie nadzwyczajną atrakcyjność, a co za tym idzie – frekwencję.W zeszłym roku w Rajdzie wzięło udział prawie dwa tysiące osób.

Na starcie każdy uczestnik otrzymuje bezzwrotny numer startowy, informator rajdowy z mapką,  zasadami rajdu i programem, pamiątkowy button oraz los. Trasa jest bardzo starannie oznakowana, a w miejscach trudnych i niebezpiecznych przejazd zabezpieczają strażacy, policja oraz osoby organizatora. Peleton poprowadzi samochód sponsora marki SKODA z salonu Porsche Kraków Bronowice, a za uczestnikami jedzie lekarz i karetka oraz pojazdy z oznaczeniem „koniec rajdu” i „serwis rowerowy” pomagający uczestnikom, którzy mają kłopoty techniczne bądź osłabli.

Rajd ten jest imprezą wielopokoleniową mającą propagować zdrowy styl życia, aktywne i rodzinne spędzanie wolnego czasu.  Uczestnicy rajdu do których uśmiechnie się szczęście będą mogli wygrać rowery przekazane przez Honorowych Patronów imprezy Przewodniczących Rad Miasta Krakowa i Trzebini, Burmistrza Miasta Trzebini, sponsorów oraz inne niespodzianki.  Dodatkową atrakcją będzie konkurs organizowany przez Dealera SKODY Porsche Kraków Bronowice, w ramach którego będzie można wygrać samochód SKODA na weekend z pełnym bakiem paliwa oraz atrakcyjne gadżety rowerowe SKODA.

Impreza finansowana jest ze środków Gminy Trzebinia, przy  udziale partnerów i sponsorów.

Regulamin Rajdu, zapisy na transport, oświadczenia dostępne na stronie www.tck.trzebinia.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/viden/osiedlecentrum.info/public_html/wp-content/themes/OsCentrum/single.php on line 35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *